Žitánek

Křupavý celozrnný bochánek ze žitné mouky v bio kvalitě a žitného kvásku. Je tak dobrý, jako jednoduchý. Pokud vás voňavá kůrka nezláká okamžitě se zakousnout, vydrží zabalený v utěrce nebo v papírovém sáčku  i několik dní.


Více o produktu

Bageta Rustik

Nadýchaná kvásková bagetka ze směsi pšeničné celozrnné a hladké mouky v bio kvalitě z našeho pšeničného kvásku. Výborná s pomazánkami nebo opečená s olivovým olejem a česnekem jako příloha k salátům.


Více o produktu

Čoko-oříškové cookies

Sušenky Cookies jsou dobrou alternativou pro sladkou svačinku. Kombinace křupavých oříšků a kvalitní čokolády zažene chuť na sladké a dokonce i hlad. Tyto sušenky mají dlouhou trvanlivost, pokud je samozřejmě nesníte:)


Číst dál...

Čokoládový mls

Čokoládový mls je luxusní varianta drobného dárečku, který potěší chuťové buňky i srdíčko obdarovaného. Je to placička z kvalitní čokolády ozdobená sušeným ovocem nebo oříškem.


Číst dál...

Čokoládová tyčinka

Čokoládové tyčinky jsou vyrobené z velmi kvalitní belgické čokolády s vysokým podílem kakaa a kakaového másla. Tyčinky vyrábíme ve dvou příchutích.


Více o produktu

Kvašená zelenina

Kvašená zelenina pomáhá organizmu udržovat zdravou střevní mikroflóru, která je nezbytná pro správné trávení. Navíc dodává jídlu lehkou, osvěžující chuť a kvalitu. Je také bohatá na minerály, vitamíny a enzymy. Nejvhodnější je kvašenou zeleninou jídlo ukončovat a jíst v malých množstvích každý den. Použijte ji na přílohu k jídlu nebo může být součástí salátů.


Více o produktu

Pečený čaj

Základem pečeného čaje jsou velké kousky ovoce a směs koření, které při tepelné úpravě lehce zkaramelizují a rozvinou své chuťové vlastnosti. Díky tomu má ovocný čaj výraznou chuť i aroma i bez použití umělých barviv či aromat. Jediným konzervantem je třtinový cukr, který spolu s důkladnou sterilací výrobku zajišťuje jeho dlouhou trvanlivost.


Více o produktu

Vánoční cukroví

K letošním Vánocům 2013 připravujeme tři druhy cukroví: Linecké cukroví, plněné ořechy a nepečené kuličky. V prodeji bude také kvásková vánočka.


Více o produktu

Kokosová kulička s karobem

Jáhlová kokosová kulička s karobovou náplní je oblíbenou stálicí mezi dezerty. Jde o nepečený bezlepkový dezert, slazený fruktózou, ideální pro zdravé mlsání bez výčitek. Díky krémové konzistenci je oblíbená i u dětí.


Více o produktu

Celozrnná kvásková bageta

Poctivá kvásková bagetka se lněným semínkem z celozrnné pšeničné mouky a námi pěstovaného žitného kvásku.


Více o produktu

© VEGIT-POINT 2011-2024, poslední změna: 29.března 2024 ve 8:15